DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ
ASKOVBOY VİNÇ HİZMETLERİ
0 532 275 36 07 - 0 532 667 31 13
0 232 461 64 50 - 0 232 461 22 27
Vinç Kiralama İzmir

Askovboy Vinç Ege Bölgesi'nin en büyük VİNÇ YOL YARDIM ve hizmetlerini veren kuruluşudur. Yirmi yıllık deneyimiyle sigorta şirketlerine, otomobil üreticilerine, makina üreticileri ve ağırlık hizmeti veren tüm kuruluşlara gelişmiş teknolojili ekipman ve araçları ile hizmet vermektedir.

Günün 24 saati uluslararası standartlara uygun hizmet veren Askovboy; son model ve çok sayıdaki sigortalı araçlarıyla, araç çekme, kurtarma, taşıma ve vinç hizmetlerini, kusursuz, deneyimli ve profesyonel ekibiyle, her hava şartında vermektedir.

Vinç Kiralama İzmir

KİRALIK VİNÇ HİZMETİNİ ALMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ DEĞERLİ BİLGİLERİ SONUNA KADAR OKUMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

Vinç Kiralama İzmir

Vinç nedir ?
Vinç genel olarak insan gücü ile kaldırılamayacak kadar ağır cisimleri kaldırmakta ve aynı zamanda cisimleri bir yerden alıp başka bir yere götürmekte kullanılan bir makinedir. Biz ASKOVBOY VİNÇ olarak mobil vinç alanında hizmet vermekteyiz. Mobil vinçler; kamyonların üstüne monte edilen, isteğe göre tonajı ( yük kaldırma kapasitesi ) uzunluğu ( hidrolik bom uzunluğu ) ve kasası şekillendirilen özellikle inşaat sanayinin önemli bir parçasıdır. İnşaat sahalarında kullanılacak malzemeyi istenilen yüksekliğe kaldıran ve çeşitli doğrultuda hareket ettiren mobil vinç malzemeyi kullanılacağı yere de götürebilir. Mobil vinçler; dönüş çemberi, pistonlar, bomlar, motor ve vince bu hareketleri yapma gücünü sağlayan yağ tankından oluşur. Mobil vinçlerin çalışma prensibini operatörün kuledeki levyeler sayesinde hidrolik yağa yön vererek malzemeyi istenilen yere götürme işlemi olarak açıklayabiliriz.

Kumanda kolları ( levyeler ) sayesinde operatör taşıdığı malzemeyi istenilen yüksekliğe ve açıya koyabilir. Burada önemli olan yapılan işin sorunsuz ve düzgün yapılabilmesidir. Bu yüzden vinci kullanan operatörün Kaldırma Ve Yükleme Vinci operatörlük belgesinin olması, deneyimli ve tecrübeli olması gerekmektedir. ASKOVBOY Vinç olarak uzman ekip ve sigortalı araçlarıyla vinçli nakliye konusunda ki tecrübelerimizi kiralık vinç konusunda ki deneyimlerimizi sizlerle her türlü hava koşullarında paylaşmaya hazırız.

KİRALIK VİNÇ HİZMETİNİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SONLANDIRABİLMENİZ KUSURSUZ BİR HİZMET ALMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER.

İzmir de Vinç kiralama konusunda müşterimiz olmasanız dahi dikkat etmeniz gerekenler konusunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Bizim için öncelik maddiyattan ziyade sektörümüzde mal ve can kaybı yaşanmamasıdır.

Sanayi kuruluşlarında, üretim yapan fabrikalarda kullanılan makine, tezgâh ve kalıp parçaları, ürünler, cisimlerin kaldırılması taşınması, yükleme ve indirilmesi sırasında çalışanlar çeşitli iş kazalarına, bel ve eklem rahatsızlıkları gibi çeşitli sağlık sorunlarına maruz kalabiliyorlar. Bunun gerçek nedeni; cisimlerin kaldırma, taşıma işlerinin insan gücüyle yapılmaya çalışılmasıdır. Bu gibi sağlık sorunlarını engellemek için insan gücünün yeterli olmadığı durumlarda söz konusu yüklerin ağırlıklarına ve ebatlarına uygun donanım ve makinenin kullanması gerekir.

Bu amaçla kullanılan kaldırma ve taşıma ekipmanları içerisinde en önemlisi ASKOVBOY Vinç olarak hizmetinize sunduğumuz kiralık vinç, mobil vinçlerdir. Kiralık vinçler olarak sorunsuz ve güvenli vinçli nakliye yapabilmemiz için araçlarımızın rutin olarak bakımlarını ve kontrollerini yapmaktayız. Ayrıca ekipmanlarımızın sağlam ve yeni olmasına özen gösteriyor, operatörlerimizi bu konularla ilgili sürekli denetliyor ve eğitim veriyoruz.

Kiralık vinç sektöründe karşılaşılan kazalar çoğunlukla halat-zincir veya sapanların kopması, kaldırılan yükün kancalardan kurtularak düşmesi sonucu oluşur.

KİRALIK VİNÇ HİZMETİNİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SONLANDIRABİLMENİZ KUSURSUZ BİR HİZMET ALMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER.

Vinç Kiralama İzmir

Vinç kiralama hizmetinde, alacağınız hizmetin çeşidi büyüklüğü zamanı ne olursa olsun her müşteriye uyguladığımız şekil ve prensip aynıdır.

Biz ASKOVBOY Vinç Kiralama İzmir olarak bu tip sorunlarla karşılaşmamak için kiralık vinçlerimizi ve ekipmanlarımızı her hafta kontrol edip, bakımlarını yapmaktayız. Operatörlerimizle yaptığımız toplantılar ve uygulama esnasında ki saha tecrübelerimizle vinç kiralama hizmetini sıfır hata ile tamamlamanızın sırrını şu şekilde açıklıyoruz;

Bize yapmış olduğunuz vinç kiralama hizmeti talebinin hemen ardından;

Uzman ve tecrübeli ekibimiz işin yapılacağı sahada ölçüm ve analizleri yaparak ve sizden işin tüm detayları ile ilgili bilgiyi alarak bir fizibilite çalışması hazırlar. Fizibilite çalışmasının ardından kullanılacak ekipman ve personel e karar verilir. Ardından adım adım aşağıdaki prensipler uygulanarak işe başlanır. Öncelikle her operatör kendi makinesinden sorumludur. Operatör kendi güvenliğini ve çevrede çalışanların güvenliğini korumak zorundadır. Kiralık vinçlerimize operatörün görebileceği bir yerde yük kaldırma çizelgesi ( diyafram ) bulunmaktadır. Bu çizelgeye hiçbir koşulda, hiçbir gerekçe ile aşılamaz. Kiralık vinç ile kaldıran yük kesinlikle çalışan insanların üzerinden geçirilmemeli, mecbur kalmadıkça etrafta ki makinelerin, araçların üzerinden geçirilmemelidir. Vinç operatörü çalışırken dışarıda sahayı kontrol eden bir denetçi olmadan çalışmaya başlayamaz. Operatör kiralık vinç ile çalışmaya başlamadan önce levyeleri, sapanları, halatları, zincirleri kontrol etmek zorundadır. Operatör kiralık vinç ile kaldırılan yükün veya kancanın, halatların üzerine hiç kimsenin binmesine kesinlikle izin vermez. Operatör kiralık vinç ile çalışırken vincin bomunun, kancasının veya yükün tellere, duvara veya yüke zarar verebilecek bir cisme çarpmasını engelleyecek levye hareketleri ile yükü tahmil veya tahliye etmelidir. Operatör kiralık vincin kontrol kabininden inerken mutlaka aracı stop ettirmelidir.

ASKOVBOY VİNÇ olarak kiralık vinç sektöründe geniş araç parkurumuz ve uzman ekibimizle sizlerden gelen vinç taleplerine anında cevap verebiliyoruz. Kiralık vinçlerimiz ile makine taşımacılığı, jeneratör taşımacılığı, ATM kabin taşımacılığı, cam montajları, konteyner taşımacılığı, marangoz makinaları, pvc makinaları, pres makinaları, cnc makinaları, reklam makinaları taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Makina taşımacılığında piyasada tercih edilmemizin sebebi; konusunda uzman operatörlerimiz ve her şart ve koşulda taşımayı gerçekleştirebilecek yardımcı ekipmanlarımızdır.

Bizim için yapılacak işin bedelinden, önce müşterilerimizin sorunsuz ve kaliteli taşıma politikamızı onaylaması ve kendiliğinden bize referans olması önceliğimizdir.

Biz taşıması söz konusu olan ürünü kendi ürünümüzmüş gibi benimseyip taşımanın sıfır hata ile gerçekleşmesi için maksimum dikkat ve önem gösteririz.

İnşaat sanayisinde ki saha çalışmalarımız hakkında; inşaat demiri yükleme-boşaltma, yutong boşaltma-katlara verme, çatı-kolon montajı-kalıp dikilmesi-sökülmesi, paratoner kablo döşenmesi gibi birçok ağır işleri kiralık vinçlerimiz yapmaktayız.

SEPETLİ VİNÇ UYGULAMALARI

Vinç kiralama hizmetlerinin en çok kullanıldığı alanların ilk sırasında sepetli vinç kiralama gelmektedir. Sepetli vinç kiralama kısaca vinç kolu ucunda bulunan sepet aracılığıyla personelin istenilen yüksekliğe çıkartılması amacıyla kullanılan hizmet olarak tanımlanabilir. Kiralık sepetli vinçler çıkılacak yüksekliğe ve bu yüksekliğe taşınacak personel sayısına göre farklı kapasitelerde olabilmektedir.

Peki sepetli vinç kiralama hizmetleri hangi alanlarda kullanılır?
Plazaların cam temizliği
Billboard ve panoların asılması
Mahsur kalma ve kurtarma işlemlerinde
Binaların dış cephe kaplamalarının yerleştirilmesi
Dış cephe temizliği,
Reklam alanı bulunan binalarda ve boyama, onarım işlerinde
Aydınlatma direklerinin bakım ve onarımı
Reklam totemlerinin bakım temizlik ve onarımı olarak sayılabilir.

Vinç Kiralama İzmir

Günlük, haftalık, aylık vinç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

0 232 461 64 50 - 0 232 461 22 27
0 532 275 36 07